travesti

Sarışın Güzeli İzmir Travesti Nihal

Detaylar

Bir insana hediye almış olduğunuzda mutlu olmasını sağlamak istemektesiniz. İşte bende sizlere sunulacak olan en güzel olduğumu söyleyebilirim. 21 yaşında İzmir travesti bayan Nihal olarak, yaşamadığınız bugüne kadar ne var ise, bunları sizlere yaşatmak için elimden gelenin fazlasını vermeye çalışacağım. Ben ilişkilerimi sınırsız bir şekilde yerine getiriyorum. Bundan dolayı çoğu erkeğin gözdesi olarak, yakaladığı her boş anında ilişkilerini tekrarlamak istemesine neden olmaktadır. Ben ateşli bir travesti bayanım. Bana temas ettiğiniz andan itibaren, heyecanı yaşamaya başlayacaksınız. Kendisine cinsel anlamda gerçekten güvenen beyefendiler ile tanışmak istiyorum. Ben bir ilişkimi uzun vadede sürdürmek istiyorum. Sadece günü birlik bir gecede bitecek olan birliktelikler bana pek keyif vermiyor.

Sevgili tadında görüşmelerimi sürdürmek isterim. Kendimi kondom kullanarak koruyorum. Birlikte olacağım erkekte en fazla dikkat edeceğim husus, temiz ve bakımlı olmasıdır. Vücudu bakımsız, en ufak dahi bir ter kokusu alacağım erkeklerden anında soğuyorum. Farklı pozisyonlarda size tadına doyamayacağınız anal ilişkiyi sunabilirim. Buradan kibar erkeklere sesleniyorum. Bence kendiniz için bu hediyeyi daha fazla ertelemeyin.

Evet gelelim en önemli konuya, ben herkes ile birlikte olan bir hanım efendi değilim, bana mail adresinizi yorum olarak not bırakın, sizinle iletişime geçeceğim.

Resimden anlayacağınız üzere pürüzsüz bir güzelliğe sahip, hayallerin ötesinde kadınım, umarım tercih edilirsin canım…

Etiket Yok

  

Escort NO: 93859615c5bd012f

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın