travesti

Fantezi Düşkünü Travesti İzmir Nilüfer

Detaylar

Hemşire kostümü giymiş, diri vücudu ile sizlere travesti izmir hizmeti verecek olan birini becermeyi düşünür müsünüz? Şundan sonuna kadar emin durumdayım ki, bu kadın ile birlikte geçireceğiniz anlar için cüzdanınızı sonuna kadar boşaltmak isterdiniz. İzmir fantezi düşkünü travesti Nilüfer olarak ben sizden o şekilde yüksekçe miktarda olan paraları istemiyorum. Benim kriterlerim de her zaman paradan daha önemli olan faktörler vardır.

Bunların en başında saygı ve sevgi gelmektedir. Ben bu iki kriteri sizde gördükten sonra gerisini bana bırakmanız yeterli olacaktır. Bundan sonraki yaşayacağınız geceleri birlikte bir harekete geçirelim. 26 yaşında, 1,68 boyunda, 52 kilo ağırlığında vücudu düzgün ve pürüz içermeyen beyaz tenli yapıdayım.

Hemşire kıyafetiyle yatağınıza gelip, bugüne kadar kendinizi rahatsız hissetmiş olduğunuz birçok konuda gerekli tedavinizi yapabilirim. Bu fantezi dışında kendi istedikleriniz varsa da bana çekinmeden iletebilirsiniz. Ben problemsiz bir şekilde yerine getireceğimi garanti ediyorum. Sizler için burada var olduğumu hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Benimle kusursuz bir orgazma ulaşmaya hazır olun.

Benim bu seksi bedenime ulaşmak için yorum atın, e-maillerinizi bekliyorum tatlişkom…

Etiket Yok

  

Escort NO: 2945968083d129ce

Sorun Bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin ....

Yorum Yazın